Brązowy medal Mistrzostw Polski Młodzików

W dniach 11-15.10.2017r. w Tarnowo Podgórne odbyły się Mistrzostwa Polski Młodzików.

W barwach Gwarka reprezentowało 3 zawodników: Maciej Tyszczuk, Kacper Lipiec i Jan Kura.

Mimo zdobycia brązowego medalu przez naszego Młodzika Jana Kurę, mamy duży niedosyt, i to nie od strony sportowej, a od sposobu dobierania Panów sprawiedliwych. Otóż: Przy walce naszego zawodnika, gdzie za przeciwnika miał zawodnika z Dolnegośląska, na punktach pojawiają się sędziowie z okręgu Dolnośląskiego. Takie rzeczy nie powinny mieć miejsca, gdyż sam werdykt 2-1 daje dużo do myślenia, a zasługa przy tym była Pana Supervisera , który tak nie udolnie dobierał Panów sędziów. Chcemy nadmienić, że w trakcie tej walki, sędzia z Gdańska był bez robotny oglądając pojedynek z boku ringu. Przykro jest Nam, że już w tak młodym wieku zawodników dochodzi do takich nie potrzebynch sytuacji.

Każdy z zawodników Gwarka, zaprezentował się dobrze w ringu, po mimo przegranych walkach, ale były to przegrane stosunkiem glosów 2-1, co samo mówi za siebie.

 

Strategicznym Partnerem MGKS Gwarek Łęczna jest Lubelski Węgiel „Bogdanka” SA w Bogdance, producent i dystrybutor węgla kamiennego: orzech, groszek i miał węglowy dedykowanego zarówno do procesów przemysłowych jak i kotłowni przydomowych.

DSC_1302 DSC_1394 DSC_1395 DSC_1534 DSC_1605 DSC_1614DSC_1664 DSC_1811