Dobry start w Gali Boksu Moszczenica 2017

Na zawody organizowane 11.02.2017r w Moszczenicy (Piotrków Trybunalski) zjechało przeszło 77 zawodników z kilkunastu klubów z całej Polski. Nasz Gwarek reprezentowała szóstka: Nikola Maziarczyk, Natalia Niedobylska, Mateusz Klimala, Hubert Olesiuk, Mateusz Ćwirzeń oraz Dominik Dziurawiec.
Niestety i tym razem nie dla wszystkich znaleźli się przeciwnicy. Do ringu wyszli: Hubert Olesiuk, Mateusz Ćwirzeń oraz Dominik Dziurawiec.

Hubert spotkał się z Jakubem Dziubińskim z Włokiennika Łódź. Pomimo znacznej przewagi w tej walce – sędziowie orzekli wygraną 2:1 dla gospodarza.
DSC_5776

Mateusz Ćwirzeń natomiast skrzyżował rękawice ze starszym Pawłem Brach z Radomiaka Radom. Mateusz dopiero w 2 i 3 rundzie odrabiał straty z niezbyt udanej 1 rundy. Co niestety nie wystarczyło do wygrania tego pojedynku.

DSC_5870

Dominik Dziurawiec stoczył ciekawą walkę z Bartłomiejem Opala z Widzewa Łódź. Kilka błędów Dominika było przyczyną nie jednogłośnego werdyktu. Jego walka skończyła się werdyktem 2:1 dla Dominika.

DSC_5980

Strategicznym Partnerem MGKS Gwarek Łęczna jest Lubelski Węgiel „Bogdanka” SA w Bogdance, producent i dystrybutor węgla kamiennego: orzech, groszek i miał węglowy dedykowanego zarówno do procesów przemysłowych jak i kotłowni przydomowych.

autor: Urszula Wójcik