Moc sportowych emocji podczas meczu Gwarek Łęczna vs RUSHH Kielce

Zwycięstwem zawodników Gwarka  zakończył się w sobotę mecz z RUSHHem Kielce.

Publiczność zgromadzona 23 maja w Hali  Sportowej przy ul. Jaśminowej 6 w Łęcznej obejrzała  emocjonujące zawody bokserskie, w których większość zawodników praktycznie stawiała pierwsze kroki na ringu, jednak ich postawa nie odbiegała od zawodników z większym stażem, a nawet w niektórych momentach przewyższali swoich starszych kolegów ambicją, determinacją i wolą zwycięstwa.

Po meczu Prezes Klubu Bogusław Szmuc nie krył swojego zadowolenia z postawy naszych wychowanków. Pogratulował trenerom Markowi Szeremecie i Markowi Kozakowi za tak dobre przygotowanie naszych pięściarzy do ważnego meczu.

Zanim zabrzmiał pierwszy gong meczowy na ring wyszły: Laura Łysiak (Gwarek) i Sylwia Białkowska (Berej Boxing). Mimo, że werdykt był niekorzystny dla Laurki, przebieg walki był bardzo wyrównany, o zwycięstwie zadecydował wiek i doświadczenie Sylwii.

Za swoją postawę na słowa uznania zasługują wszyscy nasi zawodnicy. Nie sposób wymienić najlepszego zawodnika z naszej ekipy, chociaż w oczach sędziów na tytuł Najlepszego Zawodnika Meczu został uznany Michał Kłębokowski (Gwarek) a z drużyny gości  Adrian Radlica.

W tym miejscu serdeczne podziękowania dla trenera Grzegorza Nowaczka (RUSHH Kielce) za przygotowanie swoich zawodników do tego meczu, a wynik 12:8 świadczy o bardzo wyrównanym spotkaniu.

 

Partnerem Strategicznym MGKS „Gwarek” jest Lubelski Węgiel BOGDANKA S.A. – jedyny na Lubelszczyźnie producent węgla kamiennego. Szczegóły oferty na stronie www.lw.com.pl”

 

DSC_8331 DSC_8377