Nasza Mistrzyni Polski najlepsza na Gali boksu w Opocznie

2 grudnia mieliśmy okazję walczyć na gali boksu w Opocznie.

Na turniej wyjechało 6 zawodników naszego klubu.

Dla dwójki zawodników, standardowo ostatnimi czasy, nie było zawodników po mimo, że zostali zgłoszeni, a więc Mateusz Ćwirzeń i Jan Kura niestety nie zawalczyli.

Jako pierwszy do ringu wyszedł nasz młodzik, Kacper Lipiec.

Nasz ofensywny Mańkut z wysoką przewagą wygrywa pojedynek nad Kacprem Tokarzem z klubu Skalnik Wiśniówka dając pierwsze punkty dla klubu.

Jako drugi wychodzi Kadet, Mateusz Klimala.

Mateusz znany już wszystkim ze swoich zaciętych, walecznych pojedynków, po raz kolejny pokazuję charakter i serce do walki, lecz niestety walkę przegrywa z mocnym zawodnikiem Włokiennika Łódź-Hubertem Stańczakiem.

Doskonale wiemy, jak ważne są takie walki i ile z nich można się nauczyć.

Mateusz z pewnością stanie do kolejnej walki jeszcze silniejszy.

Bezpośrednio po walce Mateusza, do ringu wchodzi Nasza Mistrzyni Polski-Natalia Niedobylska.

Ku uciesze zawodniczki z KSZO Ostrowiec, Natali Wrzesień mogło dojść do walki rewanżowej

Natalia przyzwyczająjąc już nas do pewnych wygranych i tym razem wykazuję swoją wyższość i klasę wygrywając pewnie nad Zawodniczka z  Ostrowca.

Walka była na ta tyle piękna, że Natalka dostała puchar dla najlepszej zawodniczki turnieju, gromne słowa uznania od wybitnej pięściarki zawodowej, mistrzyni Europy w boksie zawodowym, Sashy Sidorenko i również Prezesa Łózkiego Okręgu Bokserskiego, Sławomira Pisarka.

Jako ostatni do ringu wchodzi Nasz Senior, Ziemowit Zgoliński, który znany jest ze swojej postawy, waleczności oraz charakteru i serca Wojownika. Daje dobrą walkę z Zawodnikiem Akademi Holistycznej, Jakubem Martysem, cenionym sportowcem. Walkę przegrywa, ale wiele z tej walki wynosi, co cieszy nas wszystkich.

Kończymy turniej z 2 wygranymi i 2 porażkami.

Na koniec serdeczne podziękowania i gratulację organizatorom III Gali w Opocznie.

 

Strategicznym Partnerem MGKS Gwarek Łęczna jest Lubelski Węgiel „Bogdanka” SA w Bogdance, producent i dystrybutor węgla kamiennego: orzech, groszek i miał węglowy dedykowanego zarówno do procesów przemysłowych jak i kotłowni przydomowych

DSC_8434DSC_8541 DSC_8479(Natalia Niedobylska z Mistrzynią Europy w boksie profesjonalnym- Sashą Sidorenko)DSC_8480 DSC_8698 DSC_8842(Natalia Niedobylska Najlepszą zawodniczką turnieju)