Niezbyt udany rewanż Victorii. Gwarek remisuje w Ostrołęce

Gwarek Łęczna zremisował w kolejnym już towarzyskim meczu z Victorią Ostrołęka 10:10. Spotkanie było rewanżem za mecz rozegrany miesiąc temu w Łęcznej, gdzie lepszy okazał się Gwarek. Ważne zwycięstwa odnieśli Hubert Ruta oraz Paweł Jaszczuk, którzy przełamali niekorzystną serie porażek.“To był dobry występ naszych zawodników.” – mówi trener Marek Kozak. “Najbardziej jestem zadowolony z postawy Pawła Jaszczuka oraz Alicji Karpińskiej. Paweł zaboksował wręcz rewelacyjnie, co docenili organizatorzy przyznając mu tytuł najlepszego kadeta zawodów. Wyróżniony został również Piotrek Woźniak,a po stronie Victorii Tomasz Kiernozek– podsumowuje trener Kozak.
MGKS Gwarek Łęczna składa serdeczne podziękowania za pomoc w organizacji dwumeczu: trenerom Pawłowi Berejowskiemu z Klubu Sport Klub Lublin oraz Józefowi Radziewiczowi z Klubu II LO Chełm, którzy w obu meczach wypożyczyli swoich zawodników do startów w barwach Klubu Gwarek Łęczna. Przyczynili się tym bardzo do sukcesu naszej drużyny..
Serdeczne podziękowania MGKS Gwarek Łęczna kieruje dla Partnera głównego zawodów dwumeczu: 5.10.2013 w Łęcznej i 16.11.2013 w Ostrołęce, firmy Lubelski Węgiel “Bogdanka” SA , bez którego wsparcia tak ważna impreza sportowa jak ten dwumecz nie mogła by się odbyć.

Victoria Ostrołęka – Gwarek Łęczna 10-10
Jakub Waszkiewicz – Piotr Jędrzejewski 3-0
Bartosz Kowalczyk – Hubert Ruta 0-3
Tobiasz Orzech – Michał Soczyński remis
Martyna Żebrowska – Alicja Karpińska 0-3
Damian Krukowski – Jarosław Dorociak remis
Martin Zaniewski – Paweł Jaszczuk 0-3
Adam Motacki – Piotr Woźniak 0-3
Tomasz Kiernozek – Rafał Rzeźnik 3-0
Kamil Ziemek – Kamil Stanek 3-0
Grzegorz Bacławski – Wojciech Zaprawa 3-0

Dodaj komentarz