Sukcesów Gwarka ciąg dalszy

Pięściarze Gwarka Łęczna potwierdzili swoją wysoką formę. Podczas Miedzywojewódzkich Mistrzostw Polski Młodzików rozgrywanych w Ostrowcu zdobyli 3 medale. Dawid Turek i Cezary Kurowski wywalczyli złote krążki, natomiast Paweł Jaszczuk został wicemistrzem swojej kategorii wagowej. Świetnie spisali się ponadto pozostali zawodnicy występujący na XVII Międzynarodowym Turnieju im. Bronisława Kubickiego. Damian Tymosz, Rafał Rzeźnik i Łukasz Skoczylas wygrali swoje walki. Nie zawiedli również pozostali zawodnicy Gwarka pokazując się kibicom Ziemi Świętokrzyskiej z bardzo dobrej strony. Na 128 zawodników nasz okręg zająl wysokie 2 miejsce.
Z tego miejsca serdeczne gratulacje i podziękowania dla trenerów i zawodników składa kierownik klubu Andrzej Kogut.