XI Turniej Aleksego Antkiewicza – Słupsk 7.05.2016

W Hali przy ul. Ogrodowej w Słupsku odbył się już XI Turniej Aleksego Antkiewicza.
Już tradycją stało się, że MGKS Gwarek Łęczna bierze udział w Turnieju Bokserskim im. Aleksego Antkiewicza w Słupsku, organizowanym przez SKB Czarni Słupsk.
Współpraca między naszymi klubami tra już od 15 lat. Rokrocznie nasze kluby odwiedzają się nawzajem, by móc wziąć udział w organizowanych przez nas turniejach. W tym miejscu Zarząd MGKS Gwarek serdecznie dziękuje władzom, trenerom SKB Czarni Słupsk za tegoroczne zaproszenie, stworzenie bardzo dobrych warunków pobytu w Słupsku.
Sam Turniej przebiegał w bardzo dobrej atmosferze, zawodnicy naszego Klubu wynieśli z tych zawodów bardzo cenne doświadczenia: Sandra Bobowicz, Nikola Maziarczyk, Mateusz Ćwirzeń i Dominik Dziurawiec.
Mimo “przegranej” 2:1 na punkty Nikoli, wszyscy wyszli z walk zwycięsko, pokazali bardzo dobry boks, co rokuje dobre wyniki oraz przygotowanie zawodników przed Mistrzostwami Polski Kadetów.

Sponsorem Strategicznym Drużyny MGKS Gwarek Łęczna jest Lubelski Węgiel Bogdanka SA – jedyny na Lubelszczyźnie producent węgla kamiennego. Szczegóły oferty na stronie www.lw.com.pl.