Tym razem młodzicy

W dniach 30.11-02.12.20012 w Poznaniu odbyły się I Mistrzostwa Polski Młodzików im. Pawła SZYDŁY. Wzięło w nich udział 64 zawodników wyłonionych z eliminacji strefowych. W zawodach startowało dwóch naszych zawodników: Cezary Kurowski(46 kg) i Dawid Turek(48 kg).

Dawid Turek i Cezary Kurowski wraz z trenerami Bolesławem Charendarzem i Markiem Kozakiem

Obaj zaprezentowali znakomitą formę wygrywając swoje kategorie wagowe, uzyskując tym samym tytuły Mistrzów Polski! Kurowski w finale pokonał Bartosza Młyńczyka (GUKS Carbo Gliwice) a Dawid Turek nie dał szans Kamilowi Bartłomiejczykowi (MUKS Widzew Łódź). W klasyfikacji klubowej Gwarek zajął II miejsce, a okręg lubelski dzięki dwóm złotym medalom zawodników naszego klubu oraz zwycięstwu Michała Soczyńskiego (MKS II LO Chełm) zajął wysokie III miejsce.